Відповідно до річного плану роботи ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» 13 квітня 2021 року в режимі Zoom-конференції відбулося чергове засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, музичних керівників, бібліотекарів (голова методичної комісії – Маргошина Н.В.). На розгляд комісії було винесено три  питання.

По першому питанню «Співпраця класного керівника з учнями та батьками під час дистанційного навчання» виступила Маргошина Н.В. Класні керівники Бортник Т.О., Куліковська В.В., Зелінська М.Є., Горпинич С.О. поділилися досвідом співпраці з учнями та батьками під час дистанційного навчання.

Друге питання «Основні положення Національної молодіжної стратегії до 2030 року» висвітлила заступник директора з виховної роботи Лавренюк Н.В., яка зауважила, що метою Національної молодіжної стратегії до 2030 року являється створення можливостей для молоді бути конкурентоздатними, брати участь у житті суспільства, свідомо робити свій внесок у подальший його розвиток.

По третьому питанню «Просвітницька та профілактична робота психологічної служби під час дистанційного навчання» виступив практичний психолог Лісіцин В.Д., який наголосив на важливості психологічної просвіти та психологічного супроводу здобувачів освіти під час дистанційного навчання.

 

 

Додати коментар