24 вересня у ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» відбулося справжнє свято для першокурсників - "Фестиваль професій". Дійство, що відбувалося на вулиці, захопило відразу увагу учнів різноманіттям, яскравістю та оригінальністю представлення професій, які першокурсники будуть здобувати в стінах навчального закладу.

Прогнози у світі професій  змінюються з блискавичною швидкістю, конкуренція стає все жорсткішою, а технології з кожним днем все більше змінюють наше життя.

Проте, незважаючи на стрімкі зміни на ринку праці, актуальними завжди залишатимуться професії, які потребують творчого підходу та креативності. Бармени, офіціанти, кухарі, кондитери, кравці, швачки чи перукарі будуть займати належне місце на професійному ринку ще довгий час. Адже це фахівці, попит на яких не зменшується ні з викликами часу, ні з тенденціями моди. Саме до таких сфер відноситься ресторанне обслуговування та сервіс, сфера швейного обслуговування, професії громадського харчування та перукарських послуг.

У сьогоднішньому різноманітті послуг може орієнтуватися далеко не кожна пересічна людина. Тому часто порада кравця, його професійна консультація та спеціальні знання можуть стати в нагоді при створенні одягу. Складно уявити приготування їжі без кропіткого процесу презентації та подачі або гарний вечір без офіціанта, який здатен створити неповторну і в той же час невимушену атмосферу в закладі.

ВІДЕО

Спорт сьогодні займає важливе місце в житті кожної людини і суспільства в цілому. Заняття спортом і здоровий спосіб життя стали модною тенденцією сучасного світу, тому, що в наші дні люди стали більше дбати про своє здоров’я, а спорт найкращий засіб для підтримки організму в тонусі та зміцнення здоров’я. Спорт аж ніяк не новий винахід, його історія сягає глибини часів, ще до нашої ери в Стародавній Греції проводились спортивні змагання на славу Богам Олімпу.

Міжнародний день спорту  та День фізичної культури і спорту в ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» зібрав всіх небайдужих до здорового засобу життя та став яскравим прикладом єднання, порозуміння та спільних зусиль заради покращення здоров’я, що й є головною ідеєю цього свята.  У рамках спортивного свята було проведено «Олімпійський тиждень».

Тижневик розпочався 14 вересня з виставки кращих учнівських стінгазет «Спорт-це здоров’я!» Учнівська молодь через малюнок  передала основний девіз «Молодь за здоровий спосіб життя!»

 

 
#ПрофесіяТворитиМоду
#ТехнологіяСтворенняБлузок
Творча група педагогів-новаторів і експериментаторів під керівництвом директора закладу ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» Євеліни Царьової займається створенням методичної моделі та втіленням конструкторського та технологічного задуму електронного посібника «Технологія виготовлення блузи». 
 

ВІДЕО

Для учнів ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», які проживають в гуртожитку, було підготовлено арт-майданчик "Зелений кінозал" де вони отримали чудову можливість переглянути фільм на свіжому повітрі.

 

Хто сказав, що уроки повинні відбуватися лише в кабінеті?) Викладачі нашого закладу з задоволенням демонструють протилежне: уроки на свіжому повітрі! Та не просто уроки, а захоплюючі подорожі в світ спецпредметів, з дослідами, роботою в Google Classroom, фізичними вправами та велечезним задоволенням від спілкування. Ми робимо корисне та приємне! Долучайтеся до нас!