Найзатребуваніші професії майбутнього

 

Ким стати, на кого піти вчитися? Багато хлопців і дівчат ставлять таке питання, у результаті рішення спонтанне і багато хто займається нелюбимою справою. Але робота повинна не лише подобатися, але і приносити хороший дохід. Так що список професії, які принесуть вам успіх і непоганий дохід, допоможе визначитися з вибором:

 

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, електромеханік з ліфтів

Перше, що вражає людину, яка потрапила на пульт великого підприємства – велика кількість найрізноманітніших контрольно-вимірювальних приладів, датчиків, аналізаторів, регуляторів і іншої автоматичної апаратури. Весь цей комплекс контрольно-вимірювальних приладів і автоматики забезпечує оператора інформацією про режим протікання технологічного процесу.

Адже будь-яке виробництво не може відбуватися без контролю за ним самим, будь це виробництво меблів (датчики контролю ширини, довжини відпилюють ДСП) або навіть виробництво звичайної ковбаси, в процесі якого теж використовується обладнання, яке ремонтують слюсарі КВПіА А вже тим більше складні виробничі процеси ніяк не можуть обійтися без цієї спеціальності – це хімічні, металургійні, нафтопереробні та інші виробництва.

Переваги професії: стабільний дохід, соціальна значущість професії, затребуваність професії на ринку праці.

Обмеження професії: необхідність постійно освоювати нові технології,  висока відповідальність.

Професія слюсаря КВПіА , електромеханіка з ліфтів відноситься до типу «Людина – Техніка», тому що дана професія пов’язана з обслуговуванням і експлуатацією устаткування, контролюючого протікання виробничих процесів.

Додатковий тип професії: «Людина – Знак», оскільки вона вимагає від фахівця уміння «читати» схеми і креслення.

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, електромеханік з ліфтів – універсальний фахівець, який виконує роботи з обслуговування, ремонту й експлуатації різного контрольно-вимірювального обладнання,  систем автоматичного управління, ліфтового обладнання.

Щоб стати кваліфікованим слюсарем, електромеханіком —професіоналом, треба мати інтерес до техніки, ремонту технічних засобів, схильність до конструювання. .

Перспективи щодо працевлаштування після оволодіння професією «Слюсар  КВПіА, електромеханік з ліфтів»  вагомі та стабільні. Без спеціаліста, який знає будову, принцип дії обладнання, можливі несправності та шляхи їх усунення, не може обійтись будь—яке виробництво, повязане з використанням електроенергії. 

ХОЧИТЕ БУТИ ВПЕВНЕННІ У ЗАВТРІШНЬОМУ ДНІ?

 

  ДВЕРІ НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС!