Перукар-манікюрник

Красиве волосся та довгі доглянуті нігті – мрія кожної жінки. Завдяки сучасним перукарським та манікюрним технологіям ця мрія може стати реальністю.

        Під час навчання перукар - манікюрник  оволодіє знаннями з виконання перукарських та манікюрних робіт, знатиме призначення та використання перукарських і манікюрних інструментів, прийоми користування ними, правила їх зберігання,  навчиться виконувати масаж голови та рук.

Це фахівець, який працює з волоссям, виконує будь-які види послуг , такі як: масаж і миття голови,  різні види стрижок, укладання волосся, завивку  волосся на бігуді, щипці, фарбування волосся,  хімічну завивку, зачіски, займається лікуванням волосся. справжній майстер сучасного манікюру може запропонувати своїм клієнтам цілий комплекс послуг. Сьогодні моделювання нігтів - дуже популярна процедура. Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому важливо щоб вони завжди були здоровими і міцними.

Все це - ціле мистецтво!

       Представники цієї професії завжди будуть затребувані, в зв'язку з тим, що люди бажають постійно гарно виглядати і попит на них буде і далі зростати. 

       Перукар може працювати в перукарні, салоні краси,  косметичному центрі,  центрі здоров'я і краси. При бажанні також можна отримати патент, відкрити свою перукарню і займатися приватною практикою. У цьому випадку рівень доходів буде залежати від таланту і поводження з клієнтами майстра перукаря. Наприклад, якщо клієнт завжди буде виходити з перукарського салону з усмішкою та в гарному настрої, милуючись собою в дзеркалі. Значить, він прийде ще не раз, і праця перукаря буде гідно ним  винагороджуватися.

        Взагалі в роботі перукаря є щось чарівне, адже за допомогою ножиців і гребінця вони здатні повністю змінити зовнішній вигляд людини. А вдало виконана робота завжди приносить радість як майстрові, так і клієнтові.

       Якщо ви теж мрієте стати перукарем і дарувати людям красу й гарний настрій, то ми вас запрошуємо у наш навчальний заклад ІІІ-го рівня акредитаціїДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг".Де готують кваліфікованих фахівців для сфери побутового обслуговування населення.

       Основною перевагою навчання в центрі є можливість відразу ж приступити до вивчення професії. Тобто, учні починають опановувати основи майстерності, тонкощі і нюанси своєї майбутньої спеціальності уже в перші дні навчання. А педагогічний колектив центру зробить все, щоб розвинути в кожного учня бажання досягти відмінних результатів в професійній діяльності.

       Майбутні перукарі відпрацьовують свої навички  у навчальних перукарнях під пильним оком досвідчених майстрів. Навчаючись учні набувають фахових знань, умінь і навичок, готуються широко застосовувати їх в подальшій професійній діяльності. Проходячи практику в перукарях міста та області, учні вдосконалюють професійну майстерність, а роботодавці мають нагоду придивитись до молодих випускників і запропонувати їм робочі місця.

 

       Якщо ви  хочете мати творчу роботу та створювати своїми руками красу. А ще ви прагнете розвиватись, мрієте здобути актуальну професію і працевлаштуватись, робити людей навколо красивішими та впевненішими в собі, тоді запрошуємо вас до нас!!!