Для здобуття професії навчальний процес здійснюється у 3 корпусах м. Хмельницького.

 За адресою: вул.. Панаса Мирного, 5 проектна потужність навчального корпусу центру 1004 навчальних місця, площа для навчальних цілей становить  10788,06  м2, навчальна площа на 1 учня 11,88  м2. Обладнано 19 навчальних кабінети; 18 навчально-виробничих майстерень.  Є гуртожиток на 537 місць; їдальню на 120 місць; 2 бібліотеки з читальними залами площею 200 м2 та книжковим фондом понад 15,5 тис., 2 актові зали на 380 місць. Для проведення уроків фізичної культури і здоров’я навчальний заклад має спортивний  зал  та відкритий стадіон  площею  7063 м2.

За адресою: вул.. Камянецька , 141 проектна потужність навчального корпусу центру, площа для навчальних цілей становить  1081,8  м2, навчальна площа на 1 учня 10,45  м2. Обладнано 4 навчальних кабінети; 5 навчально-виробничих майстерень, бібліотека, актовий зал на 150 місць. Для проведення уроків фізичної культури і здоров’я навчальний корпус має спортивний  зал.

Для забезпечення навчально-виховного процесу за адресою м.Хмельницький, вул. Курчатова 69/1, загальною площею 2722 кв.м., обладнано 14 навчальних кабінетів, 4 навчальні майстерні, 3 лабораторії, з них дві суміщені з кабінетами, спортивний зал, їдальня на 165 місць. Для проживання учнів центр забезпечений гуртожитком, є в наявності бібліотека, медичний пункт, на території основного корпусу знаходяться спортивний майданчик загальною площею 1200 кв.м.

У навчальному закладі створені умови, які наближені до реального виробництва, для відпрацювання практичних навичок учнями, а саме: працюють учнівські перукарні, ательє, їдальня, бар, у яких учні пробують себе у реальній професійній діяльності, удосконалюються і зростають фахово, вчаться адаптуватись, долати перешкоди й радіти першим професійним успіхам.

 

Створення умов, наближених до реального виробництва, дає багато переваг, адже учні  проходять психологічний період адаптації (обслуговують клієнтів), з професії швейного виробництва в учнівському ательє знімають мірки з клієнта, проводять примірки та повністю виготовляють вироби. Відпрацьовуючи практичні навички в   учнівській перукарні. Учнівська їдальня, учнівський бар теж дають свої переваги – учні готують страви та обслуговують велику кількість людей. Усе це -  реальні виробничі умови і перший професійний досвід учнів, що й забезпечує відповідний рівень підготовки випускників.

Виробниче навчання учнів  здійснюється в майстернях, навчально-виробничих дільницях,  Навчальний заклад, в основному забезпечений програмним устаткуванням, матеріалами, інвентарем, інструментами, комп’ютерною технікою. Навчальні кабінети та майстерні виробничого навчання укомплектовані необхідними матеріалами комплексно-методичного забезпечення викладання предметів та професій

В центрі створені відповідні умови для якісного відпрацювання учнями, слухачами програмних завдань. В навчальному процесі використовуються відповідне обладнання, новітні технічні засоби навчання. Для інформатизації навчального процесу в центрі є 52 одиниці комп’ютерної техніки, сучасні  комп’ютерні класи, вихід до мережі Інтернет, працює локальна мережа. 

Матеріало-технічна забезпечення вул. Панаса Мирного, 5