Коли береш до рук голку або сідаєш за швейну машину, на світ з’являється розкішне або навпаки, строге, повсякденне чи екстравагантне вбрання, без якого важко уявити життя.
Щоб реалізувати себе повною мірою і стати висококваліфікованим фахівцем, необхідно бути і швачкою, і модельєром, і закрійником, тобто фахівцем широкого профілю.
Якщо ви хочете бути стильними та йти в ногу з часом, створювати неповторні образи для себе та інших, запрошуємо Вас на навчання до ДНЗ "Хмельницький центр ПТО сфери послуг"

МИ З ВЕЛИКИМ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВІДКРИВАЄМО ДВЕРІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ.

АДЖЕ РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ - ЦЕ ПЕРСПЕКТИВА ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ!!!

">ВІДЕО

Щоб навчитися правильно випікати хліб, кондитерські смаколики, та інші смачнючі вироби необхідна майстерність та творчі здібності. Володіють цим мистецтвом тістороби -пекарі. Пекарі мають бути фізично витривалими, спостережливими, охайними. Це творча професія. Хлібобулочні вироби треба пекти з любов’ю та натхненням. Якщо ви хочете стати чарівником який створює справжні шедеври пекарського мистецтва, не оминайте нас. Ми навчимо вас виготовляти хліб, короваї та інші ласощі, якими всі будуть захоплюватися.

">ВІДЕО

 

Ким бути? Це питання стоїть перед кожним випускником, який сьогодні закінчує школу.
А, знаєте, що професія може дарувати людям радість та красу.
Ви,напевно, здогадалися яка)) звичайно ж - Перукар!!
????????????????