Сьогодні професія офіціанта і адміністратора одна із самих затребуваних у нашій країні.

 

У будь-якій газеті обов’язково найдуться оголошення про відкриття відповідних вакансій. Та й це немудро: як показала статистика – такі спеціалісти у респектабельному закладі можуть заробити до 1500 доларів на місяць. Але щоб опинитися в еліті, що обслуговує прийоми на найвищому рівні, необхідно пройти твердий кастинг, продемонструвавши себе в повній бойовій готовності .
Офіціант – одна з найдавніших професій. Офіціант завжди в спілкуванні, завжди на
очах.

Упевненість кожного руху, чіткість,елегантність обслуговування: уміння увійтиу психологічний контакт – це й є високийпрофесіоналізм, що можуть визначитислова: гарна робота”.

Необхідні якості: він повинен володіти «сильним» типом нервової системи, що передбачає швидке переключення із одного виду роботи на іншу, швидкість уваги, бути рішучим, бадьорим, упевненим у собі, витривалим до фізичних навантажень, адекватно реагувати на подразники, мати правильну, грамотну мову, логічне мислення, розвинену оперативну і довгострокову пам’ять, бути бездоганно ввічливим, комунікативним. У випадку роботи з іноземними відвідувачами обов’язково знання іноземних мов у межах професійного мінімуму.
Офіціант та адміністратор зобов’язані досконало володіти всіма тонкощами етикету Сервіровка столу повинна займати лічені хвилини, адже дійсний професіонал не замислюється, з якої сторони поставити пиріжкову тарілку, а з якої покласти ніж для риби. Якщо ви думаєте, що завдання офіціанта тільки подати й забрати, то ви помиляєтеся. Велике значення має й загальний рівень культури. Дотепність, наявність почуття гумору, широкий кругозір будуть тільки додатковим бонусом при відборі офіціантів.

 

Перспективи професійного росту – підвищення кваліфікації, адміністративне зростання ( заняття посади метродотеля), продовження навчання в середніх спеціальних й вищих навчальних закладах й одержання професії «менеджер підприємств торгівлі й масового харчування». 

Майстер ресторанного обслуговування  - професія сучасна. ЇЇ поява  - вимога часу і підприємств ресторанного господарства, що потребують спеціалістів, які однаково вправні у приготуванні найрізноманітніших страв, обслуговуванні гостей і приготуванні коктейлів і напоїв.

Спеціаліст цієї професії знає:

види та призначення посуду, приборів, столової білизни;

форми складання серветок, правила оформлення столу квітами та іншими прикрасами;

правила складання товарних звітів;

порядок оформлення рахунків і форми розрахунку з відвідувачами, у тому числі за кредитними картками;

види меню винних карт;

асортимент, рецептури, технологію приготування страв та напоїв;

ознаки якості закуплених товарів, кулінарних виробів, страв, булочних і кондитерських виробів, правила їх нарізання, декантації, фламбування та розподілу на порції, правила розміщення й викладання на буфетних прилавках та барних стійках;

правила та порядок подавання страв і напоїв, вимоги до їх оформлення і температури;

відповідність асортименту винно-горілчаних виробів характеру страв;

правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;

основи психології, професійної етики й етикету;

іноземну мову в межах розмовного мінімуму;

основи управління персоналом;

Перспективи професійного росту – підвищення кваліфікації, адміністративне зростання ( заняття посади метродотеля), продовження навчання в середніх спеціальних й вищих навчальних закладах й одержання професії «менеджер підприємств торгівлі й масового харчування». 

Перукар-манікюрник

Красиве волосся та довгі доглянуті нігті – мрія кожної жінки. Завдяки сучасним перукарським та манікюрним технологіям ця мрія може стати реальністю.

        Під час навчання перукар - манікюрник  оволодіє знаннями з виконання перукарських та манікюрних робіт, знатиме призначення та використання перукарських і манікюрних інструментів, прийоми користування ними, правила їх зберігання,  навчиться виконувати масаж голови та рук.

Це фахівець, який працює з волоссям, виконує будь-які види послуг , такі як: масаж і миття голови,  різні види стрижок, укладання волосся, завивку  волосся на бігуді, щипці, фарбування волосся,  хімічну завивку, зачіски, займається лікуванням волосся. справжній майстер сучасного манікюру може запропонувати своїм клієнтам цілий комплекс послуг. Сьогодні моделювання нігтів - дуже популярна процедура. Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому важливо щоб вони завжди були здоровими і міцними.

Все це - ціле мистецтво!

       Представники цієї професії завжди будуть затребувані, в зв'язку з тим, що люди бажають постійно гарно виглядати і попит на них буде і далі зростати. 

       Перукар може працювати в перукарні, салоні краси,  косметичному центрі,  центрі здоров'я і краси. При бажанні також можна отримати патент, відкрити свою перукарню і займатися приватною практикою. У цьому випадку рівень доходів буде залежати від таланту і поводження з клієнтами майстра перукаря. Наприклад, якщо клієнт завжди буде виходити з перукарського салону з усмішкою та в гарному настрої, милуючись собою в дзеркалі. Значить, він прийде ще не раз, і праця перукаря буде гідно ним  винагороджуватися.

        Взагалі в роботі перукаря є щось чарівне, адже за допомогою ножиців і гребінця вони здатні повністю змінити зовнішній вигляд людини. А вдало виконана робота завжди приносить радість як майстрові, так і клієнтові.

       Якщо ви теж мрієте стати перукарем і дарувати людям красу й гарний настрій, то ми вас запрошуємо у наш навчальний заклад ІІІ-го рівня акредитаціїДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг".Де готують кваліфікованих фахівців для сфери побутового обслуговування населення.

       Основною перевагою навчання в центрі є можливість відразу ж приступити до вивчення професії. Тобто, учні починають опановувати основи майстерності, тонкощі і нюанси своєї майбутньої спеціальності уже в перші дні навчання. А педагогічний колектив центру зробить все, щоб розвинути в кожного учня бажання досягти відмінних результатів в професійній діяльності.

       Майбутні перукарі відпрацьовують свої навички  у навчальних перукарнях під пильним оком досвідчених майстрів. Навчаючись учні набувають фахових знань, умінь і навичок, готуються широко застосовувати їх в подальшій професійній діяльності. Проходячи практику в перукарях міста та області, учні вдосконалюють професійну майстерність, а роботодавці мають нагоду придивитись до молодих випускників і запропонувати їм робочі місця.

 

       Якщо ви  хочете мати творчу роботу та створювати своїми руками красу. А ще ви прагнете розвиватись, мрієте здобути актуальну професію і працевлаштуватись, робити людей навколо красивішими та впевненішими в собі, тоді запрошуємо вас до нас!!!

Найзатребуваніші професії майбутнього

 

Ким стати, на кого піти вчитися? Багато хлопців і дівчат ставлять таке питання, у результаті рішення спонтанне і багато хто займається нелюбимою справою. Але робота повинна не лише подобатися, але і приносити хороший дохід. Так що список професії, які принесуть вам успіх і непоганий дохід, допоможе визначитися з вибором:

 

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, електромеханік з ліфтів

Перше, що вражає людину, яка потрапила на пульт великого підприємства – велика кількість найрізноманітніших контрольно-вимірювальних приладів, датчиків, аналізаторів, регуляторів і іншої автоматичної апаратури. Весь цей комплекс контрольно-вимірювальних приладів і автоматики забезпечує оператора інформацією про режим протікання технологічного процесу.

Адже будь-яке виробництво не може відбуватися без контролю за ним самим, будь це виробництво меблів (датчики контролю ширини, довжини відпилюють ДСП) або навіть виробництво звичайної ковбаси, в процесі якого теж використовується обладнання, яке ремонтують слюсарі КВПіА А вже тим більше складні виробничі процеси ніяк не можуть обійтися без цієї спеціальності – це хімічні, металургійні, нафтопереробні та інші виробництва.

Переваги професії: стабільний дохід, соціальна значущість професії, затребуваність професії на ринку праці.

Обмеження професії: необхідність постійно освоювати нові технології,  висока відповідальність.

Професія слюсаря КВПіА , електромеханіка з ліфтів відноситься до типу «Людина – Техніка», тому що дана професія пов’язана з обслуговуванням і експлуатацією устаткування, контролюючого протікання виробничих процесів.

Додатковий тип професії: «Людина – Знак», оскільки вона вимагає від фахівця уміння «читати» схеми і креслення.

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, електромеханік з ліфтів – універсальний фахівець, який виконує роботи з обслуговування, ремонту й експлуатації різного контрольно-вимірювального обладнання,  систем автоматичного управління, ліфтового обладнання.

Щоб стати кваліфікованим слюсарем, електромеханіком —професіоналом, треба мати інтерес до техніки, ремонту технічних засобів, схильність до конструювання. .

Перспективи щодо працевлаштування після оволодіння професією «Слюсар  КВПіА, електромеханік з ліфтів»  вагомі та стабільні. Без спеціаліста, який знає будову, принцип дії обладнання, можливі несправності та шляхи їх усунення, не може обійтись будь—яке виробництво, повязане з використанням електроенергії. 

ХОЧИТЕ БУТИ ВПЕВНЕННІ У ЗАВТРІШНЬОМУ ДНІ?

 

  ДВЕРІ НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС!